درباره محصول و تولیدکننده

فلورینا یک منبع کامل برای ارائه خدمات، محصولات و اطلاعات کامل در خصوص دنیای گل و گیاه می‌باشد. نیاز شما هر چه که باشد ما بهترین پاسخ را برای آن مهیا می‌کنیم. آیا به دنبال یک راهنمای واقعی از دانش به روز و مفید گل و گیاه هستید؟ آیا در تردید هستید که برای تبریک به همکار تازه ارتقا یافته تان چه بفرستید یا اینکه می‌خواهید به بهترین شکل برای بهترین دوست تان شادی و نشاط را به ارمغان ببرید؟ یا اینکه قصد دارید با یک دست گل زیبا عشق خود را به محبوبتان تقدیم کنید؟ یا می‌خواهید بدانید گل شهر شما چیست؟ و ... در این صورت به سامانه فلورینا خوش آمدید.

انتخاب یک دسته گل گاهی می‌تواند کار مشکلی باشد زیرا ترکیب کردن گلهای مختلف با تزیینات هماهنگ به هنر، تجربه، علم و سلیقه خاصی نیاز دارد. سوال‌های بسیاری ممکن است در اینجا به ذهنتان خطور کند. مثلا برای یک مناسبت خاص آیا باید یک گیاه سبز مثل گلدان و یا یک دسته گل و یا باکس گل بفرستید؟ یا اینکه در چه شرایطی بهتر است هدیه ای هر چند کوچک نیز در کنار گل و گیاه مورد نظر خود ارسال کنید. چه نوع گلی باید انتخاب کنید؟ آیا گل های رز فقط برای روز ولنتاین هستند؟گلهای مرسوم برای مراسم خاکسپاری چه هستند؟ هیچ ترسی به دل راه ندهید! فقط کافیست به سادگی از سامانه ما دیدن کنید و پاسخ تمام سوال هایتان را بگیرید.

شاید شما هم کنجکاو شده باشید که بدانید گل های میخک صورتی چه معنایی می‌دهند و چگونه از گلهای میخک قرمز متفاوت هستند. یا شاید شما در حال تأمل برای فرستادن گل های لیلیوم برای دوست خود هستید و کنجکاوید که بیشتر درباره این نوع گل و کاربردهایش بدانید. فقط کافیست به سادگی بخش "معانی گلها" را بررسی کنید تا تمام اطلاعاتی را که می‌خواهید به دست بیاورید.

دوست دارید گل ها و گیاهانتان مدت زمان طولانی تری عمر کنند و شاداب بمانند؟ نگاهی به مطالب درج شده در وبلاگ ما بیندازید که راهکارهای خوبی در چگونگی افزایش عمر انواع گل و گیاه ارائه می دهد.

و در نهایت وقتی که گل هایتان پژمرده می شوند، ما چند ایده خلاقانه و ماهرانه بی نظیر در بخش "تزیین با گل های خشک" برایتان داریم. فراتر از این را جستجو نکنید. ما تمام نیاز های اساسی شما را در خصوص گل و گیاه پوشش داده ایم.